| От | 1936 |
| До | 1937 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5250 мм |
| Широчина | 1880 мм |
| Височина | 1635 мм |
| Междуосие | 3290 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1547 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5401 см3 |
| Мощност | 180 к.с./3400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 431 н.м./2200 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 111 мм |
| Степен На Сгъстяване | 6.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 29 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 110 |
| Маса (без товар) | 2500 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2850 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.