| От | 1938 |
| До | 1943 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 6000 мм |
| Широчина | 2070 мм |
| Височина | 1800 мм |
| Междуосие | 3880 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1650 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 7655 см3 |
| Мощност | 230 к.с./3200 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95 мм |
| Ход На Буталото | 135 мм |
| Степен На Сгъстяване | 6.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Барабани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Червячен редуктор |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 30 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 195 |
| Максимално Допустима Маса | 4200 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.