| От | 2006 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4532 мм |
| Широчина | 1827 мм |
| Височина | 1298 мм |
| Междуосие | 2560 мм |
| Предна Следа | 1559 мм |
| Задна Следа | 1537 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 235 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5439 см3 |
| Мощност | 517 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 720 н.м./2600-4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 97 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.5 сек |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1885 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2205 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 255/40 R 18 95 Y |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.