| От | 2022 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4705 мм |
| Широчина | 1915 мм |
| Височина | 1359 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1665 мм |
| Задна Следа | 1629 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 213 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1991 см3 |
| Мощност | 381 к.с./6750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 480 н.м./3250-5000 обор. |
| Горивна Система | Директно / Индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.9 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 8.9-9.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1810 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2145 кг. |
| Размер На Гуми | 255/45 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.