| От | 2008 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4562 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1317 мм |
| Междуосие | 2560 мм |
| Предна Следа | 1559 мм |
| Задна Следа | 1547 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 235 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5513 см3 |
| Мощност | 517 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 830 н.м./1900-3500 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 87 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Масло Количество | 8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.5 сек |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1970 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2320 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 255/40 R 18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.