| От | 2012 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4617 мм |
| Широчина | 1877 мм |
| Височина | 1315 мм |
| Междуосие | 2585 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1604 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 241 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3498 см3 |
| Мощност | 306 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 370 н.м./3500-5250 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.9-9.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.1-5.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.5-6.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1685 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2065 кг. |
| Размер На Гуми | 255/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.