| От | 2019 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4631 мм |
| Широчина | 1877 мм |
| Височина | 1315 мм |
| Междуосие | 2585 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1604 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 364 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4663 см3 |
| Мощност | 455 к.с./5250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 700 н.м./1800-3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92.9 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.3 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 10.3-10.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1740 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2175 кг. |
| Размер На Гуми | 255/35 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.