| От | 1985 |
| До | 1989 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4390 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 1305 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1465 мм |
| Задна Следа | 1466 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2962 см3 |
| Мощност | 180 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./4400 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88.5 мм |
| Ход На Буталото | 80.25 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 85 |
| Маса (без товар) | 1510 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1930 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.