| От | 1955 |
| До | 1963 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 3 |
| Дължина | 4220 мм |
| Широчина | 1740 мм |
| Височина | 1320 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1430 мм |
| Задна Следа | 1470 мм |
| Пътен Просвет | 155 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1897 см3 |
| Мощност | 105 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 142 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 83.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | dependent spring suspension |
| Предни Спирачки | Барабани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 173 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1140 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1400 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.