| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5207 мм |
| Широчина | 1956 мм |
| Междуосие | 3135 мм |
| Предна Следа | 1669 мм |
| Задна Следа | 1692 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 355 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2925 см3 |
| Мощност | 330 к.с./3600-4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 700 н.м./1200-3200 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 238 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.4-11.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.3-6.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6-7.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2430 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3250 кг. |
| Размер На Гуми | 315/40 R21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.