| От | 2015 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5130 мм |
| Широчина | 1934 мм |
| Височина | 1850 мм |
| Междуосие | 3075 мм |
| Предна Следа | 1655 мм |
| Задна Следа | 1675 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 680 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2987 см3 |
| Мощност | 258 к.с./3400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 620 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 222 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.2-7.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.2-6.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6-7.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 100 |
| Маса (без товар) | 2380 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3250 кг. |
| Размер На Гуми | 265/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.