| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5205 мм |
| Широчина | 2030 мм |
| Височина | 1838 мм |
| Междуосие | 3135 мм |
| Предна Следа | 1699 мм |
| Задна Следа | 1723 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3982 см3 |
| Мощност | 558 к.с./6000-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 730 н.м./2500-5000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.9 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 11.7-12 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2785 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3250 кг. |
| Размер На Гуми | 285/45 R22 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.