| От | 2008 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4528 мм |
| Широчина | 1840 мм |
| Височина | 1680 мм |
| Междуосие | 2755 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2143 см3 |
| Мощност | 170 к.с./3200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Максимална Скорост | 205 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.8 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1845 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.