| От | 2015 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4900 мм |
| Широчина | 2003 мм |
| Височина | 1731 мм |
| Междуосие | 2915 мм |
| Предна Следа | 1658 мм |
| Задна Следа | 1725 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 650 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Мощност | 333 к.с./5250-6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 480 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 245 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 11.2-10.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.6-7.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.9-8.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 93 |
| Маса (без товар) | 2180 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2850 кг. |
| Размер На Гуми | 275/50 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.