| От | 2020 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4961 мм |
| Височина | 1720 мм |
| Междуосие | 2935 мм |
| Предна Следа | 1681 мм |
| Пътен Просвет | 188 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 655 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3982 см3 |
| Мощност | 612 к.с./5750-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 850 н.м./2500-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 280 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.8 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 11.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 85 |
| Маса (без товар) | 2370 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3120 кг. |
| Размер На Гуми | 285/40 R22 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.