| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4937 мм |
| Широчина | 2018 мм |
| Височина | 1782 мм |
| Междуосие | 2995 мм |
| Предна Следа | 1681 мм |
| Задна Следа | 1726 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 490 |
| Работен Обем | 2999 см3 |
| Мощност | 449 к.с./5800-6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 560 н.м./2200-5000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, CAMTRONIC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.7 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 1.3-1.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 2725 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3330 кг. |
| Размер На Гуми | 275/45 R21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.