| От | 2021 |
| До | 2023 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4939 мм |
| Широчина | 2010 мм |
| Височина | 1730 мм |
| Междуосие | 2935 мм |
| Предна Следа | 1680 мм |
| Задна Следа | 1726 мм |
| Пътен Просвет | 206 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 655 |
| Работен Обем | 1993 см3 |
| Мощност | 272 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 550 н.м./1800-2200 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 94.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 226 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.8 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 6.5-7.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 85 |
| Маса (без товар) | 2245 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2990 кг. |
| Размер На Гуми | 275/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.