| От | 2012 |
| До | 2013 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4956 мм |
| Широчина | 1881 мм |
| Височина | 1416 мм |
| Междуосие | 2874 мм |
| Предна Следа | 1622 мм |
| Задна Следа | 1605 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 590 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5461 см3 |
| Мощност | 525 к.с./5250-5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 700 н.м./1700-5000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 98 мм |
| Ход На Буталото | 90.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.4 сек |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1880 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2540 кг. |
| Размер На Гуми | 255/35 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.