| От | 2008 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4920 мм |
| Широчина | 1872 мм |
| Височина | 1414 мм |
| Междуосие | 2854 мм |
| Предна Следа | 1587 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5461 см3 |
| Мощност | 382 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 530 н.м./2800-4800 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 98 мм |
| Ход На Буталото | 90.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1823 кг. |
| Размер На Гуми | 245/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.