| От | 2021 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4988 мм |
| Широчина | 1890 мм |
| Височина | 1435 мм |
| Междуосие | 2939 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1618 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 520 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2925 см3 |
| Мощност | 330 к.с./3600-4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 700 н.м./1200-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 92.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.2 сек |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1860 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2545 кг. |
| Размер На Гуми | 245/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.