| От | 2014 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4-5 |
| Дължина | 4953 мм |
| Широчина | 1881 мм |
| Височина | 1419 мм |
| Междуосие | 2874 мм |
| Предна Следа | 1596 мм |
| Задна Следа | 1629 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 590 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4663 см3 |
| Мощност | 408 к.с./5000-5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 600 н.м./1600-4750 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1955 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2580 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.