| От | 2018 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4-5 |
| Дължина | 4988 мм |
| Широчина | 1890 мм |
| Височина | 1435 мм |
| Междуосие | 2939 мм |
| Предна Следа | 1618 мм |
| Пътен Просвет | 93 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2999 см3 |
| Мощност | 367 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.8-10.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.1-6.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.5-7.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1865 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2585 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.