| От | 1999 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4567 мм |
| Широчина | 1722 мм |
| Височина | 1371 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 136 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 208 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1375 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1800 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.