| От | 2005 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4652 мм |
| Широчина | 1740 мм |
| Височина | 1405 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1495 мм |
| Задна Следа | 1474 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5439 см3 |
| Мощност | 367 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 510 н.м./4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 97 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 17.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1820 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2225 кг. |
| Размер На Гуми | 225/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.