| От | 2006 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4652 мм |
| Широчина | 1740 мм |
| Височина | 1413 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1493 мм |
| Задна Следа | 1474 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 435 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5461 см3 |
| Мощност | 388 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 530 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.7-16.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.3-8.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.4-11.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1600 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2130 кг. |
| Размер На Гуми | 225/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.