| От | 2004 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4638 мм |
| Широчина | 1740 мм |
| Височина | 1415 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1497 мм |
| Задна Следа | 1478 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 435 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4966 см3 |
| Мощност | 306 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 460 н.м./2700-4250 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 97 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Масло Количество | 7.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.9 сек |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1585 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2115 кг. |
| Размер На Гуми | 225/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.