| От | 2019 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4688 мм |
| Широчина | 1830 мм |
| Височина | 1442 мм |
| Междуосие | 2729 мм |
| Предна Следа | 1612 мм |
| Задна Следа | 1602 мм |
| Пътен Просвет | 104 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 495 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1950 см3 |
| Мощност | 150 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./1400-3200 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 201 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.9-6.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.1-4.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.8-5.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 51 |
| Маса (без товар) | 1555 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2185 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.