| От | 2014 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4630 мм |
| Широчина | 1777 мм |
| Височина | 1432 мм |
| Междуосие | 2699 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1547 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 470 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2143 см3 |
| Мощност | 136 к.с./3400-4400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./1400-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 16.2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Многолостово окачване |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 216 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.7-5.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.2-4.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.8-4.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 56 |
| Маса (без товар) | 1580 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2060 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.