| От | 1962 |
| До | 1965 |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4470 мм |
| Широчина | 1650 мм |
| Височина | 1300 мм |
| Междуосие | 2500 мм |
| Предна Следа | 1390 мм |
| Задна Следа | 1380 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 340 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3485 см3 |
| Мощност | 235 к.с./5500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 100 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Смесен Разход На Гориво | 14 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.