| От | 2023 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4959 мм |
| Широчина | 1957 мм |
| Височина | 1353 мм |
| Междуосие | 2929 мм |
| Предна Следа | 1647 мм |
| Задна Следа | 1660 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 270 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 320 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 2.7 сек |
| Маса (без товар) | 2260 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 265/35 ZR20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.