| От | 2023 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4959 мм |
| Широчина | 1957 мм |
| Височина | 1353 мм |
| Междуосие | 2929 мм |
| Предна Следа | 1647 мм |
| Задна Следа | 1660 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 310 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2992 см3 |
| Мощност | 496 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 600 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 302 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.9 сек |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1795 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 265/30 ZR20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.