| От | 2011 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4107 мм |
| Широчина | 1745 мм |
| Височина | 1880 мм |
| Междуосие | 2680 мм |
| Пътен Просвет | 183 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2523 см3 |
| Мощност | 63 к.с./3200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 195 н.м./1400-2200 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Размер На Гуми | 215/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.