| От | 2011 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4821 мм |
| Широчина | 1834 мм |
| Височина | 1445 мм |
| Междуосие | 2728 мм |
| Предна Следа | 1557 мм |
| Задна Следа | 1549 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2488 см3 |
| Мощност | 156 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 183 н.м./2250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 100 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | eCVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 5.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Капацитет на батерията | 1.4 kWh |
| Маса (без товар) | 1702 кг. |
| Размер На Гуми | 225/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.