| От | 2016 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4890 мм |
| Широчина | 1895 мм |
| Височина | 1720 мм |
| Междуосие | 2789 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3456 см3 |
| Мощност | 308 к.с. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | VVT-i |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 13 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | ECVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 7.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 2150 кг. |
| Размер На Гуми | 235/65 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.