| От | 2005 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4790 мм |
| Широчина | 1930 мм |
| Височина | 1785 мм |
| Междуосие | 2745 мм |
| Предна Следа | 1605 мм |
| Задна Следа | 1612 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 960 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2720 см3 |
| Мощност | 190 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 440 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Pneumatic elastic element |
| Задно Окачване | Pneumatic elastic element |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 193 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 82 |
| Маса (без товар) | 2385 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3070 кг. |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.