| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4970 мм |
| Височина | 1814 мм |
| Междуосие | 2998 мм |
| Предна Следа | 1714 мм |
| Задна Следа | 1723 мм |
| Работен Обем | 4395 см3 |
| Мощност | 635 к.с./6000-7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 750 н.м./1800-5855 обор. |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 88.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 11 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 290 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.8 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 11.7-12.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2485 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3250 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.