| От | 2007 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4790 мм |
| Широчина | 1930 мм |
| Височина | 1785 мм |
| Междуосие | 2745 мм |
| Предна Следа | 1605 мм |
| Задна Следа | 1612 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 960 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3628 см3 |
| Мощност | 272 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 640 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо торзионно окачване |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 209 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.1 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 2675 кг. |
| Размер На Гуми | 275/40 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.