| От | 2014 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5/7 |
| Дължина | 4589 мм |
| Височина | 1724 мм |
| Междуосие | 2741 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2179 см3 |
| Мощност | 190 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 420 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 188 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.4 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 6.10 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.