| От | 2014 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4599 мм |
| Височина | 1724 мм |
| Междуосие | 2741 мм |
| Предна Следа | 1621 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Пътен Просвет | 211 мм |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 240 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 340 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.5 мм |
| Ход На Буталото | 83.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.2 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 8.3 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1883 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2660 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.