| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4599 мм |
| Височина | 1724 мм |
| Междуосие | 2741 мм |
| Предна Следа | 1621 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Пътен Просвет | 211 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 150 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 380 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92.35 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.4 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 5.7-5.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 54 |
| Маса (без товар) | 1732 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2380 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.