| От | 1994 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4011 мм |
| Широчина | 1759 мм |
| Височина | 1430 мм |
| Междуосие | 2540 мм |
| Предна Следа | 1486 мм |
| Задна Следа | 1424 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 975 л |
| Минимален Обем На Багажника | 335 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1929 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 186 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Дизел - стандартна система за впръскване |
| Турбокомпресор | Дa |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.6 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Aмортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Дисковe |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 8.7 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.4 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1337 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1780 кг |
| Размер На Гуми | 185/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.