| От | 2019 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4980 мм |
| Широчина | 2101 мм |
| Височина | 1133 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Разположение | Отзад, надлъжно |
| Работен Обем | 6498 см3 |
| Мощност | 785 к.с./8500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 720 н.м./6750 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95 мм |
| Ход На Буталото | 76.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 255/30 ZR20 92Y |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.