| От | 2020 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4520 мм |
| Широчина | 1933 мм |
| Височина | 1180 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1668 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 100 |
| Работен Обем | 5204 см3 |
| Мощност | 610 к.с./8000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 560 н.м./6500 обор. |
| Брой Цилиндри | 10 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 324 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.5 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 13.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 83 |
| Маса (без товар) | 1509 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 245/35 ZR19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.