| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4653 мм |
| Височина | 1250 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1695 мм |
| Задна Следа | 1660 мм |
| Разположение | В средата, надлъжно |
| Работен Обем | 5204 см3 |
| Мощност | 620 к.с./8250 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 2.9 сек |
| Обем На Резервоара | 118 |
| Размер На Гуми | 305/660 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.