| От | 2019 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4520 мм |
| Широчина | 1933 мм |
| Височина | 1165 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1668 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 100 |
| Разположение | В средата, надлъжно |
| Работен Обем | 5204 см3 |
| Мощност | 640 к.с./8000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 600 н.м./6500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 10 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 2.9 сек |
| Обем На Резервоара | 83 |
| Маса (без товар) | 1422 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2000 кг. |
| Размер На Гуми | 245/30 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.