| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4384 мм |
| Широчина | 1801 мм |
| Височина | 1626 мм |
| Междуосие | 2629 мм |
| Предна Следа | 1557 мм |
| Задна Следа | 1572 мм |
| Пътен Просвет | 185 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 753 |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 195 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 264 н.м./1600-4500 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75.6 мм |
| Ход На Буталото | 89 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.4 сек |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Размер На Гуми | 235/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.