| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4369 мм |
| Широчина | 1801 мм |
| Височина | 1615 мм |
| Междуосие | 2629 мм |
| Предна Следа | 1575 мм |
| Задна Следа | 1585 мм |
| Пътен Просвет | 183 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 753 |
| Работен Обем | 1591 см3 |
| Мощност | 175 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 264 н.м./1500-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76.99 мм |
| Ход На Буталото | 85.45 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Размер На Гуми | 235/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.