| От | 2008 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4880 мм |
| Широчина | 1915 мм |
| Височина | 1810 мм |
| Междуосие | 2895 мм |
| Предна Следа | 1630 мм |
| Задна Следа | 1640 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2903 см3 |
| Мощност | 250 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 550 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 10.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 82 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.