| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4236 мм |
| Широчина | 1805 мм |
| Височина | 1667 мм |
| Междуосие | 2570 мм |
| Предна Следа | 1539 мм |
| Задна Следа | 1539 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 351 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 120 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 70 мм |
| Ход На Буталото | 86.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.5-7.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3-5.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9-6.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 48 |
| Маса (без товар) | 1320 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1860 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.