| От | 2021 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4770 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1730 мм |
| Междуосие | 2780 мм |
| Предна Следа | 1580 мм |
| Задна Следа | 1590 мм |
| Работен Обем | 1956 см3 |
| Мощност | 170 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./1750-2500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 90.4 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.8 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1890 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2275 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.